BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šeštos valandos baimė

Cha, vėl ateis rugsėjo 1-oji, o po kelių nelemtų dienų - baubas. Mokslai ? ne… Atmosfera ? ne… Tas baubas, lindintis visur kur, gąsdinantis (garbės žodis !), kasryt sukeliantis po beviltišką mini-depresiją - Šešta valanda ryto.

Kai vasarą vos ne vos išsiriti iš lovos pusę šešių (kad nueitum į tualetą ir išleistum laukan vidurnaktį išpliumptą kavą) ir pagalvoji, jog kažkada teks tokiu pat tamsiu ir mieguitu paros metu keltis, prieš savo valią lėkt kažkur toooli pas žmones, kurie tavęs nelaukia, į atmosferą, kuri baugina, priverčia jaustis nejaukiai, ir dar reikės veikti kažką siaubingai nemalonaus, tramdant nesulaikomą miego troškimą… Ak, kaip visa tai varo į neviltį !!!

Šešta valanda ryto… Kasryt vis tamsesnė… Neprašviesės net persukus laikrodžius ! Keliesi su prievarta, atsisėdi ant lovos svaigstančia galva, vangiai dedi koją ant šaltų grindų, eini į vonią per nepermatomą tamsą - esi vienintelis budrus padaras visame name. Mat kiti dar sldžiai sapnuoja… Šalta. Velnioniškai šalta ! O tada… Apninka pačios niūriausios ir pesimistiškiausios mintys…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą